lekarz

lekarz dentysta specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Absolwentka Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo-twarzowej. Adiunkt Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pełni funkcję zastępcy ordynatora Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickigo w Łodzi. W pracy dr Grodecka wykonuje zabiegi  z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, traumatologii, rekonstrukcji i regeneracji tkanek kostnych i miękkich. Dr Joanna Grodecka jest członkiem:

  • Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej - EACMFS
  • Brytyjskiego Towarzystwa Stomatologicznego - BDA
  • Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego
  • Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
Lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związana z Poradnią Stomatologii Ogólnej z Izbą Przyjęć Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dr Łyszkowicz zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych. W swojej codzienne praktyce zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodontycznym, protetycznym i periodontologicznym. Uwielbiana przez pacjentów, dokładna i precyzyjna. Ma świetny kontakt z pacjentami, ze szczególną troską,  zaangażowaniem i indywidualnym podejściem opiekuje się pacjentami dotkniętymi problemem dentofobii. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce tak,  aby zapewnić pacjentom jak najwyższy poziom leczenia.

Lekarz dentysta

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Łodzi. Dwudziestokilkuletnie doświadczenie w pracy zawodowej sprawiło, że pozyskał liczną grupę stałych pacjentów. Z odpowiednim podejściem do pacjenta przybliża i omawia przebieg całego leczenia przez co pacjent świadomie i z mniejszym stresem decyduje się na leczenie. Dr Paweł Olszański zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych. W swojej codzienne praktyce zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodontycznym i protetycznym.  Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.